Yemek Hakkında

yemekovasi_ez

Administrator
Staff member
FoodData Central USDA'nın yeni Yiyecekler ve Besin Bilgi Yöntemidir. Diyet Bilimsel Araştırmalar İçin Gıda ve Besin Verileri (FNDDS), SR Legacy ve ayrıca USDA Markalı Gıda Maddeleri Maddeleri Veri Tabanı dahil olmak üzere çeşitli veri kümeleri, elde edilebilecek hiçbir avans olmadan genişletilmiş besin içeriği verileri içeren FoodData Central'a aktarılır benzer tarım, gıda, sağlık ve zindelik, diyet tamamlayıcısı ve çeşitli bilgiler sağlayan sayısız bilgi kaynağına geri döner.

USDA Gıda Bileşimi Veritabanları
USDA. Tarımsal Araştırma Desteği. Besin Değerleri Laboratuvarı
USDA'nın çevrimiçi aranabilir veritabanını kullanarak enerji, yağ, protein, vitaminler, mineraller ve ayrıca yiyeceklerde bulunan miktarları araştırın. Bu veritabanı, yalnızca tek bir yerel yerden, geleneksel Referans için Ulusal Besin Veritabanını ve Markalı Gıda Ürünleri Veritabanını aramanızı sağlar.

Yemek Katkıları
Yiyecek katkı maddeleri hakkında bilgi edinin ... ne olursa olsun, ne yiyeceklere eklerler, nasıl düzenlenirler ve aldığınız yiyeceklerden nasıl keşfedilir.

Fitobesinler
Bitki besinleri hakkında daha fazla bilgi edinin ve Tam olarak sağlığınız içinde tam olarak nasıl bir rol oynadıklarını öğrenin. Sebzeler ve meyveler, antioksidanlar gibi bitki besleyicilerin müreffeh kaynaklarıdır.

Tuz ve Sodyum
Parçası olarak tuz ve sodyum hakkında daha fazla bilgi edinin burada sizin sağlık ve fitness üzerinde bir etkisi vardır nasıl yiyecek planının Ve kesinlikle. Diyetinizdeki miktarı azaltmak, ancak tadını korumak için kaynaklar ve ipuçları edinin.

Doğal vitaminler ve Mineraller
A'dan Z'ye besin vitaminleri ve mineralleri hakkında bilgi edinin.

Pişmemiş Meyve, Yeşillik ve Balık Beslenme Bilgileri
HHS. Gıda maddeleri ve İlaç İdaresi
ABD'de en sık tüketilen yirmi meyva, yeşillik ve balık için beslenme bilgisi sunan bu çizelgeleri edinin ve yazdırın.
 
Top