sıcak yemek

yemekovasi_ez

Administrator
Staff member
Sandy ve Lisa, Suffolk'taki keyifli Holton köyünde bulunan bir anne ve kızı ortaklığı olabilir. Her sabah erken saatlerde, yakın mesafedeki yaşlı müşterileri için taze hazır yiyecekler üretiliyor. Yiyecekler sıcak olarak teslim edilir ve ikamet eden müşterileri için hemen tüketebilir.


Tekerlek hizmetleriyle ilgili gıdalar, mali kurum tatilleri hariç Pazartesi-Cuma günleri arasındadır. Yemekler 11: 45-13: 00 arasında yapılmaktadır.


Sıcak Yemek Desteği tüm çok yönlülük sunar ve beklentiler haftada 5 gün iş yapmak zorunda değildir. Bir müşteri, hafta sonları elde edilebilecek dondurulmuş gıdalar seçeneğiyle birlikte, onlarla iyi geçen günleri seçmekte özgürdür. Bunlar genellikle mikrodalgada kullanılabilir bir kapta servis edilir ve bir Cuma günü öğünleriyle birlikte gönderilir.Yalnızca Birinci Sınıf: £ 5.70 En önemli Sistem ve Tatlı: 6,50 £Son Yemek Servisi sadece yaşlı insanların her gün iştah açıcı, inanılmaz derecede sıcak bir yemek elde etmelerini sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda sevdiklerinize güven verici bir yardım sağlıyoruz. Gündelik görüntüleyerek, sık sık yükseltmek için gidiyoruz burada muhtemelen müşterilerimizin normal durumu konusunda olabileceğini onlara herhangi bir sorun. Bir güvenlik hattı olabiliriz, çünkü alarmın yükseleceği bir alıcının gitmemize cevap vermemesi, her şeyin doğru olduğunu kontrol etmemize izin vermesi gerekir.
 
Top