Harika Beslenme Ne Önerir?

yemekovasi_ez

Administrator
Staff member
Beyaz masa örtüleri de denilen ince yemek yerler genellikle daha iyi durak ve daha iyi restoranlardır. Yemek yiyebileceğiniz rahat kafelere, kafelere veya sevdiklerinize özgü mekanlara karşı, harika yemekler lüks bir müşteriye hitap eder ve en iyi kalitede yemekler sunar. Harika bir yemek yiyebileceğiniz restoran uygun bir ortama sahiptir, hemen hemen her zaman bir kafe bulunur ve çoğu restorandan daha çok meraklısı bir menüye sahiptir. Yüksek kaliteli yemek restoranları, şarap listelerini ve çoğu zaman yiyecek maddeleri ve şarap eşleştirmelerinizde size yardımcı olacak sommeliers'leri verir. Ayrıca tipik kıyafet kodları vardır.

Birkaç iyi yeme restoranı tespit edeceğiniz ilk şey genellikle dekor ve ambiyans. Fantastik yemek yeme mekanları genellikle yüksek sesli yerler değildir ve bu nedenle yırtık pantolon veya tişörtlerle gidilecek yerler değildir. Tipik olarak, kotların yemek yemek için yüksek kaliteli yemek yerlerinde kullanılması yasaktır. Erkekler için yakalı gömlekler seçilmiştir, ayrıca bazı yemekhaneler de tamamen giyinmenin bir yolu olarak bir Faaliyet ceketi veya kravatını gerektirir. Kızlar için etek, elbise veya diğer hoş kıyafetler tavsiye edilir. Uygun olmayan şekilde giyilmiş bir iyi yemek restoranını ziyaret ederseniz normal olarak geri çevrilemeyeceğiniz zaman, yemek yiyebileceğiniz bazı yerler önlük kurallarına katı olacaktır, bu nedenle önceden sormak ve uyarı ve arama yönünden hata yapmak genellikle çok daha iyidir. Güzel.

Harika yemek mekanları da genellikle çok daha benzersiz veya ilgi çekici menü öğeleri verir. Mesela salyangoz (salyangoz), et carpaccio (çiğ et) ve kaz ciğeri (karaciğer) gibi yemekler mönüye benzeyebilir, maceracı bir yiyici olmasanız ve bu şeylerden hoşlanmamalı, bir anlayışınız olduğundan emin olun Tam olarak neyin olduğuna göre sipariş veriyorsun. Harika bir yemek kafesinde yer alan kısımlar, daha rahat veya aile tipi bir lokantaya göre daha da küçültülebilir, bu yüzden burada normal olarak daha iyi kalitede olup olmadığını kontrol edin .

Son olarak, harika yemek yeme mekanları, sevgili yönüyle ilgili olma eğilimindedir. Bir antre, bazı durumlarda ve belirli şehirlerde, Çok daha fazla, 20 $ veya daha fazla fiyat etiketi yapabilir. Harika yemek mekanlarındaki şarap listeleri yüksek fiyatlı şarap şişelerinin karakteristik özelliği olabilir, bu yüzden rezervasyon yaptırmadan önce harika bir yemek restoranında ücrete dikkatlice bakmanızı sağlar.

İnce Yeme Görgü Kuralları
İyi bilinen algıların aksine, giyinmek, izlenmesi gereken harika yemek arkadaşlarının tek parçası değil. Arkadaşlarınızla veya şirket ortaklarınızla görüşüp görüşmeyeceğinize dair aşağıdakileri aklınızda tutmaya devam edin:

Cep telefonunuzu veya anahtarlarınızı masanın etrafına sokmayın, çünkü özellikle ortamınızı rahatsız eder ve rahatsız eder
Uzman olmadığınız zamanlarda şarabın alınması için destek isteyin
Şarap için asla ideal bir fiyat çeşitliliği vermeyin; bir ikame olarak, menü çevresinde aynı oranda bir şişeyi belirtiniz.
Yemeklerden uzak durmak için yemeğinizin önünde ödeme hazırlıkları yapın.
Dahası, peçete yerleştirme, büyük yemek mekanı yemek yerlerine giden ilk check-in sırasında genellikle bir önceliktir. Peçeteniz, tabağınızın, yiyeceğin sonunu belirtmek için kaldığı yerden devam etmesine rağmen, yemek sırasında neredeyse her sebep için masadan ayrılanlar için sandalyenizle birlikte bırakılmalıdır.
 
Top